­

25 nepriklausomos Lietuvos metai


Prieš 25-erius metus Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pasirašė Lietuvos nepriklausomybės atstatymo aktą. Aktą, kuris žymėjo naują pradžią mažai, bet drąsiai šaliai.

Praėjus keturiems su puse metų nuo kovo 11-osios gimė GoHisto įkūrėjai. Gimė laisvoje nepriklausomoje Lietuvoje. Lietuvoje, kuria tikime ir kuriai kuriame.

Džiaugiamės tuo, ką Lietuvai pavyko pasiekti per 25 metus ir tikime, kad ateinantys 25-eri bus dar geresni. Tikime todėl, kad kiekvieną dieną sutinkame puikių žmonių, su kuriais kartu kuriame Lietuvą.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-metį minime kartu su istorijos mokytojais ir „Lietuvos istorijos žinovu”. Per pirmą konkurso dieną elektroninį testą išsprendė ir istorijos žinias pasitikrino lietuviai iš viso pasaulio – Anglijos, Vokietijos, JAV, Brazilijos, Turkijos, Australijos ir kitų šalių. Duomenys džiugina – „Lietuvos istorijos žinovas” pasiekė visus gyvenamus pasaulio žemynus.

Tikime Lietuva ir linkime lietuvių idėjoms ir toliau stebinti pasaulį.

GoHisto bendraįkūrėjas Simas


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'atletai'@'localhost' (using password: YES) in /home/atletai/domains/gohisto.lt/public_html/25_nepriklausomos_Lietuvos_metai.php on line 196
Unable to connect to MySQL