­

Julius rekomenduoja: 5 edukacinės programos


Norėjau pasirodyti kaip žmogus, kuris naudoja daug edukacinių programų, mokosi kalbų, programavimo, gerina savo smegenų veiklą ir, žinoma, plečia akiratį klausydamasis labai kokybiškų kalbų. Nusprendžiau parašyti blog'o įrašą apie penkias edukacines programas, kurias naudojau (ar vis dar naudoju) ir kurios paliko didžiausią įspūdį.


Codecademy – programavimas. Aha. Turbūt vienas populiariausių žodžių pastaraisiais metais. Visi kalba, jog būtinai rinkis programavimo studijas – tai ateitis, labai perspektyvu. Nesiginčysiu. Norint žengti tvirtus pirmus žingsnius, čia - puiki vieta. Gausite suprantamai paaiškintą informaciją, programuoti mokysitės atlikinėdami užduotis, o tai ir yra svarbiausia – niekas nenori skaityti nuobodžios teorijos. Viskas nemokamai!


Duolingo – jeigu norite išmokti užsienio kalbų, ši programėlė tam yra turbūt geriausia vieta. Ji yra nemokama, turi platų kalbų pasirinkimą, mokytis įdomu, o kas svarbiausia – tikrai galima išmokti. Teks bandyti išversti sakinius, rašyti žodžius užsienio kalba iš klausos ir, galiausiai, atkartoti tam tikras frazes (jeigu neatkartosit kaip tikras prancūzas - neužskaitys). Dar nesutikau žmogaus, kuriam ši programa būtų nepatikusi. Jei nuspręsi prisijungti, pridėk mane prie draugų ,,juliuspau” - galėsime sekti vienas kito rezultatus.


Lumosity – prie šios programos kūrimo prisidėjo neuromokslininkai, tai gali suprasti, kad čia – rimtas reikalas. Daug mini žaidimų skirtų gerinti atmintį, reakciją, kitas svarbias smegenų veiklas. Man asmeniškai įdomiausia yra matyti savo “Brain profile” kuriame surašyta, kas tau sekasi geriau, kas prasčiau, ką reikėtų tobulinti. Kartą su viena drauge nusprendėme lankytis programoje 30 dienų ir pažiūrėti, kurio smegenys geriau dirba. Pralaimėjau :(


Khan Academy – švietimas gali būti brangus malonumas, bet Khan Academy komanda siekia padaryti jį prieinamu visiems. Tobulink savo žinias nuo matematikos, biologijos iki ekonomikos ar menų. Visi uždaviniai ir sprendimai paaiškinti detaliai, daug vaizdo įrašų, o kas svarbiausia – medžiaga aktuali jaunesnių klasių moksleiviams ir abiturientams. Jeigu man suprantamai paaiškina matematikos sprendimus – neabejoju, kad paaiškins ir jums.


TED – turbūt viena mėgstamiausių aplikacijų iš visų. Ne, čia testų nereikės spręsti. Ne, čia nebus daug teksto, kurį jums reikės perskaityti ir išmokti. Čia bus daug vaizdo įrašų! Dabar TED programėlėje yra daugiau nei 1 700 pranešimų, kurie praplės jūsų akiratį, užves siekti užsibrėžtų tikslų arba...sujauks viską galvoje. Geriau 10 minučių šioje programoje klausant įkvepiančių pranešėjų nei kačiukų vaizdo klipas Youtube.

GoHisto bendraįkūrėjas Julius


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /home/atletai/domains/gohisto.lt/public_html/edukacines_programos.php:208 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/atletai/domains/gohisto.lt/public_html/edukacines_programos.php on line 208