­

Atsiliepimai apie ,,GoHisto" programą


GoHisto - tai programa, kurioje moksleiviai gali spręsti geriausių Lietuvos istorijos mokytojų parengtas užduotis, sukurtas remiantis valstybinio istorijos egzamino programa ir gauti rezultatus, kurie parodytų esamas mokinio žinių spragas, ir suteiktų reikalingą informaciją spragoms užpildyti.

Pastebėjome, kad vis daugiau mokinių ieškojo atsiliepimų apie GoHisto programą, o mes darėme klaidą, kad šia informacija nesidalinome. Turime daug puikių vartotojų, kurie dalinasi savo nuomone, patarimais, o mes stengiamės kurti programą tokią, kuria norėtų naudotis vis didesnis ratas mokinių.

Pateikiame keletą atsiliepimų apie programą ir prižadame šį sąrašą pildyti!,,Praeitais metais naudojausi GoHisto programa. Jeigu neklystu atlikau virš 90 procentų visų užduočių. Turiu pripažinti, kad programa tikrai buvo naudinga, kaip pagalbinė priemonė, besiruošiant egzaminui. GoHisto suteikia proga vietoj įvairių testų rašymo patogiai pasitikrinti bazines žinias apie skirtingus istorinius laikotarpius."

Mykolas Steponavičius

Simono Daukanto gimnazija

Istorijos egzaminas išlaikytas 95%.,,Pamenu, jog 11-oje klasėje istorija tikrai nebuvo mano mėgstamiausias dalykas, tačiau supratau, jog tai bus vienas iš svarbiausių mano laikomų egzaminų... Išbandžiau ir kias programėles, tačiau labiausiai padėjo GoHisto, nes klausimai identiški, kartais net besikartojantys kaip valstybiniame egzamine. Kadangi reikėjo išmoki konstituciją, GoHisto man tai padėjo padaryti 100%. Rekomenduoju, nes šios programėles dėka pasiekiau labai aukštų rezultatų. Ji padėjo pakartoti visą istorijos kursą, likviduoti spragas bei susisteminti žinias."

Evelina Kairiūkštytė

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija

Istorijos egzaminas išlaikytas 81%.,,GoHisto man iš tiesų padėjo geriau pasiruošti istorijos egzaminui, naudingiausi buvo kiekvienos temos konspektai, nes buvo lengvai skaitomi ir suprantami, žinoma, iš user experience pusės buvo patogu naudotis ir nereikėjo sukt galvos kur kas yra. Taip pat šaunu, jog pastangos mokytis yra įvertinamos taškais/apdovanojimais, tai skatina tave grįžt kasdien ir prisėst pasimokyt istorijos. GoHisto manau, padeda moksleiviams pamatyti, jog istorija nėra jau tokia nuobodi, tereikia ją tinkamai pateikti, ką GoHisto kūrėjai ir sugeba."

Daina Petrauskaitė

Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija

Istorijos egzaminas išlaikytas 80%.,,Labai brandūs testai, reikalaujantys istorinių žinių ir supratimo. Mane sužavėjo, kad yra spragų testas ir galimybė pasiaiškinti, nuolat grįžti prie kiekvienam neišmoktų ar nesuprastų temų ir klausimų, sužinoti, kodėl vienas ar kitas atsakymas yra teisingas. Kiekvienas nuoširdžiai padirbėjęs su GoHisto programa, galės sėkmingai išlaikyti istorijos brandos egzaminą."

Žaneta Vaškevičienė

Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos tarybos pirmininkė, mokytoja ekspertė,,Nuoširdžiai raginu išbandyti šią programą tiek vienuoliktokams, tiek dvyliktokams. Patikėkit, padeda įsisavinti medžiagą kaip reikiant! Kartais tiesiog malonumui užklimpstu ten porai valandų. Kas galvojat apie istorijos egzaminą - rekomenduoju. "

Evelina Kučinskytė

Dvyliktokė, Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija

,,GoHisto programa išties puiki, nes tai lengvas būdas mokytis istorijos, labai lengva viską įsiminti. Jei ne ši programa, man istorijos egzamine būtų ne taip pasisekę. Tokios programos kaip ši yra daug geriau nei vadovėliai, nes perskaičius medžiagą iškart gali save išbandyti ir aišku gali pasitikrinti kuri vieta tau silpniausia bei mokytis ją vėl. Pats testų nepasidarysi, o ir laiko gi ne taip daug dvyliktoje klasėje, tad ši programa yra išsigelbėjimas."

Deimantė Kazlauskaitė

Kelmės Jono Graičiūno gimnazija

Istorijos egzaminas išlaikytas 86%.

Kur GoHisto programos vartotojai nori, kad mes patobulėtume? • Daugiau klausimų su karikatūromis

 • Medžiaga video forma

 • Daugiau klausimų susijusių su žemėlapių nagrinėjimu

 • Asmenybių nuotraukos prie medžiagos apie jas

 • Rekomenduojamos literatūros sąrašas prie temų

 • Reitingai tarp mokyklų ir mokinių

 • Filmų ar vaizdo įrašų nuorodos

 • Daugiau klausimų su šaltiniais

 • Mobili programėlė

 • Konspektai

 • Nemokamos temos

 • Vizuali medžiaga prie temų mokomosios medžiagos

 • Paaiškinimai, kaip nagrinėti šaltinius

 • Darbas grupėse

 • Klausimai padedantys atpažinti asmenybę

 • Strategija, kaip spręsti istorijos VBE
 • Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /home/atletai/domains/gohisto.lt/public_html/gohisto_atsiliepimai.php:292 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/atletai/domains/gohisto.lt/public_html/gohisto_atsiliepimai.php on line 292