­

GoHisto vienijasi su istorijos mokytojaisTurime labai džiugių žinių – GoHisto prisideda prie Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos organizuojamo konkurso „Lietuvos istorijos žinovas”.

„Lietuvos istorijos žinovas” – tai nacionalinis konkursas, kurio metu visa Lietuva kviečiama prisiminti savo šalies, tautos, krašto istoriją. Prieš kelis metus man buvo kilusi idėja organizuoti kažką panašaus į Konstitucijos egzaminą ar Lietuvos nacionalinį diktantą – tik istorijos tematika. Todėl dabar, tik išgirdęs apie istorijos mokytojų iniciatyvą, net neabejodamas pasiūliau mūsų pagalbą.

Kovo 10-ą dieną Lietuva dalyvaus konkurse „Lietuvos istorijos žinovas”. Šiuo metu norą dalyvauti pareiškė virš 400 mokyklų, virš 20 tūkstančių žmonių. Ne visi galės fiziškai atvykti į konkurso vietą, todėl:

Nuo kovo 10-os GoHisto sistemoje galima bus sudalyvauti „Lietuvos istorijos žinovo” konkurse – išspręsti testą, prisiminti istorijos žinias ir gauti dalyvio diplomą. Džiaugiamės, kad taip suteikiame galimybę kiekvienam sudalyvauti šaunioje iniciatyvoje – tiek tuo metu dirbantiems ar besimokantiems, tiek gyventantiems mažesniuose miesteliuose, tiek esantiems ne Lietuvoje.

Mūsų tikslas - padėti pasiruošti istorijos egzaminui, tačiau negalime likti abejingi puikioms iniciatyvoms. Tikime, jog ši idėja abejingų nepaliks, o „Lietuvos istorijos žinovas” atsiras ne tik Lietuvos miestuose bei miesteliuose, bet ir tolimiausiuose pasaulio kampeliuose.

Daugiau informacijos galima rasti istorijos mokytojų asociacijos puslapyje.

GoHisto bendraįkūrėjas Simas


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /home/atletai/domains/gohisto.lt/public_html/gohisto_su_istorijos_mokytojais.php:196 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/atletai/domains/gohisto.lt/public_html/gohisto_su_istorijos_mokytojais.php on line 196