­

GoHisto vienijasi su istorijos mokytojaisTurime labai džiugių žinių – GoHisto prisideda prie Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos organizuojamo konkurso „Lietuvos istorijos žinovas”.

„Lietuvos istorijos žinovas” – tai nacionalinis konkursas, kurio metu visa Lietuva kviečiama prisiminti savo šalies, tautos, krašto istoriją. Prieš kelis metus man buvo kilusi idėja organizuoti kažką panašaus į Konstitucijos egzaminą ar Lietuvos nacionalinį diktantą – tik istorijos tematika. Todėl dabar, tik išgirdęs apie istorijos mokytojų iniciatyvą, net neabejodamas pasiūliau mūsų pagalbą.

Kovo 10-ą dieną Lietuva dalyvaus konkurse „Lietuvos istorijos žinovas”. Šiuo metu norą dalyvauti pareiškė virš 400 mokyklų, virš 20 tūkstančių žmonių. Ne visi galės fiziškai atvykti į konkurso vietą, todėl:

Nuo kovo 10-os GoHisto sistemoje galima bus sudalyvauti „Lietuvos istorijos žinovo” konkurse – išspręsti testą, prisiminti istorijos žinias ir gauti dalyvio diplomą. Džiaugiamės, kad taip suteikiame galimybę kiekvienam sudalyvauti šaunioje iniciatyvoje – tiek tuo metu dirbantiems ar besimokantiems, tiek gyventantiems mažesniuose miesteliuose, tiek esantiems ne Lietuvoje.

Mūsų tikslas - padėti pasiruošti istorijos egzaminui, tačiau negalime likti abejingi puikioms iniciatyvoms. Tikime, jog ši idėja abejingų nepaliks, o „Lietuvos istorijos žinovas” atsiras ne tik Lietuvos miestuose bei miesteliuose, bet ir tolimiausiuose pasaulio kampeliuose.

Daugiau informacijos galima rasti istorijos mokytojų asociacijos puslapyje.

GoHisto bendraįkūrėjas Simas

10062

Užsiregistravę mokiniai

145

Prisijungusios mokyklos