­

Dažniausiai užduodami klausimai

1. Kas yra GoHisto?
GoHisto – tai programa, kurioje moksleiviai gali spręsti geriausių Lietuvos istorijos mokytojų parengtas užduotis, sukurtas remiantis istorijos valstybinio egzamino programa ir gauti rezultatus, kurie parodytų esamas mokinio istorijos žinių spragas ir suteiktų reikalingą informaciją spragoms užpildyti.
2. Ar turinys atitinka naują istorijos egzamino programą?
Taip. GoHisto programos turinys atitinka naują istorijos egzamino programą.
3. Kokia šios programos kaina?
GoHisto programoje Lietuvos istorijos testus galite spręsti visiškai nemokamai. Pasaulio istorijos, Konstitucijos ir Asmenybių temų blokų kaina - 3,99 Eur mėnesiui. Šiuo metu vyksta akcija - visų mokamų temų kaina visiems mokslo metams - tik 9,99 Eur. GoHisto prenumerata atidaro visą mokymosi turinį, testus ir visas programos funkcijas. Prenumeratą galima įsigyti prisijungus prie programos ir viršutinėje meniu juostoje pasirinkus „€” ikoną. Mokslo metų trukmės prenumeratą užsisakę mokiniai ne tik visiems mokslo metams atrakina visą GoHisto turinį ir pirmieji gali išmėginti naujausias programos savybes, tačiau ir kiekvieną mėnesį į savo el. pašto dėžutę gauną išskirtinį mėnesio Pasiruošimo planą. Akcijos laikas ribotas.
4. Kas yra Pasiruošimo planas?
Kiekvieną mėnesį mokinys į savo el. pašto dėžutę gauna GoHisto komandos paruoštą mėnesio mokymosi planą, kuriame nurodomi mokymosi šaltiniai, temos ir patarimai, padedantys mokytis efektyviai ir puikiai pasiruošti istorijos egzaminui. Pasiruošimo planą gauna ilgalaikę (trijų mėnesių arba mokslo metų) prenumeratą užsisakę mokiniai.
5. Ar galiu pasitikėti programoje esančiu istorijos turiniu?
Taip. Visą GoHisto programos turinį kūrė daugelio metų patirtį ruošiant abiturientus istorijos valstybiniam brandos egzaminui turintys istorijos mokytojai.
6. Ar programos užtenka pasiruošti istorijos valstybiniam brandos egzaminui?
Taip. GoHisto – tai ne tik užduotys, tačiau ir visa reikalinga medžiaga, iš kurios gali ruoštis istorijos VBE.
7. Ar programa padeda sužinoti, ko dar nežinau iš istorijos egzamino programos?
Taip. GoHisto programa – unikali, nes sugeba surasti tavo istorijos žinių spragas ir suteikia reikalingą turinį joms užpildyti.
8. Ar galiu GoHisto programoje mokytis kartu su draugais, bendraklasiais?
Taip, skatiname GoHisto premumeratą įsigyti kartu su draugais ir mokytis kartu, todėl perkant grupėmis siūlome dar palankesnes prenumeratos kainas. Naudojant programą mokykloms - specialūs pasiūlymai ir programos funkcijos.
9. Ar ateityje galėsiu panašiu modeliu ruoštis ir kitiems brandos egzaminams?
Taip ir tai priklauso tik nuo Tavęs. Jeigu matysime, jog yra didelis mokinių susidomėjimas ir kitas disciplinas mokytis panašiu būdu, tai mums bus motyvacija plėstis ir pritaikyti programą kitiems mokomiesiems dalykams.
10. Ar galiu naudotis GoHisto programa mobiliajame telefone?
Kol kas rekomenduojame GoHisto programa naudotis kompiuterio naršyklėje, o jau netrukus pristatysime galimybę naudotis specialia GoHisto aplikacija mobiliajame telefone.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /home/atletai/domains/gohisto.lt/public_html/klausimai.php:229 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/atletai/domains/gohisto.lt/public_html/klausimai.php on line 229