­

Dažniausiai užduodami klausimai

1. Kas yra GoHisto?
GoHisto – tai programa, kurioje moksleiviai gali spręsti geriausių Lietuvos istorijos mokytojų parengtas užduotis, sukurtas remiantis istorijos valstybinio egzamino programa ir gauti rezultatus, kurie parodytų esamas mokinio istorijos žinių spragas ir suteiktų reikalingą informaciją spragoms užpildyti.
2. Ar turinys atitinka naują istorijos egzamino programą?
Taip. GoHisto programos turinys atitinka naują istorijos egzamino programą.
3. Kokia šios programos kaina?
GoHisto programoje Lietuvos istorijos testus galite spręsti visiškai nemokamai. Pasaulio istorijos temų bloko kaina - 2,90 Eur mėnesiui. GoHisto prenumerata atidaro visą mokymosi turinį, testus ir visas programos funkcijas. Perkant prenumeratą ilgesniam laikui - kaina mažėja. Aktyviems mokiniams už pasiekimus dovanojame galimybę mokytis nemokamai.
4. Ar galiu pasitikėti programoje esančiu istorijos turiniu?
Taip. Visą GoHisto programos turinį kūrė daugelio metų patirtį ruošiant abiturientus istorijos valstybiniam brandos egzaminui turintys istorijos mokytojai.
5. Ar programos užtenka pasiruošti istorijos valstybiniam brandos egzaminui?
Taip. GoHisto – tai ne tik užduotys, tačiau ir visa reikalinga medžiaga, iš kurios gali ruoštis istorijos VBE.
6. Ar programa padeda sužinoti, ko dar nežinau iš istorijos egzamino programos?
Taip. GoHisto programa – unikali, nes sugeba surasti tavo istorijos žinių spragas ir suteikia reikalingą turinį joms užpildyti.
7. Ar galiu GoHisto programoje mokytis kartu su draugais, bendraklasiais?
Taip, skatiname GoHisto premumeratą įsigyti kartu su draugais ir mokytis kartu, todėl perkant grupėmis siūlome dar palankesnes prenumeratos kainas. Naudojant programą mokykloms - specialūs pasiūlymai ir programos funkcijos.
8. Ar ateityje galėsiu panašiu modeliu ruoštis ir kitiems brandos egzaminams?
Taip ir tai priklauso tik nuo Tavęs. Jeigu matysime, jog yra didelis mokinių susidomėjimas ir kitas disciplinas mokytis panašiu būdu, tai mums bus motyvacija plėstis ir pritaikyti programą kitiems mokomiesiems dalykams.
9. Ar galiu naudotis GoHisto programa mobiliajame telefone?
Kol kas rekomenduojame GoHisto programa naudotis kompiuterio naršyklėje, o jau netrukus pristatysime galimybę naudotis specialia GoHisto aplikacija mobiliajame telefone.

6973

Užsiregistravę mokiniai

130

Prisijungusios mokyklos