­

Liko kelios savaitės - kaip pasiruošti istorijos egzaminui?


Op, jau gegužės vidurys. Viena savaitė, kita savaitė, lietuvių egzaminas, op, jau ir istorijos.

Mokslininkai to dar nepatvirtino, bet žinau, kad laikas dvyliktos klasės pabaigoje eina daug greičiau nei ankstesniais metais. Dar nepradėjai ruoštis istorijos egzaminui? Turiu tau gerų žinių – pasiruošim. Nebus lengva, reikės pasistengti, bet pasiruošim. Kartu.

Taigi – kaip pasiruošti istorijos egzaminui, kai liko tik kelios savaitės?

  • Susipažink su temomis, kurias turi mokėti. Tai gali padaryti čia. Žinau, ne pati smagiausia dalis, bet būtina. Siūlau pasižymėti temas, kurios kol kas skamba kaip visiškas kosmosas, ir temas, kurias, atrodo, supranti.
  • Išsirink mokymosi šaltinius – neabejoju, jog daugelis jau nusipirko 48 skirtingas konspektų knygas, prisisiuntė neaiškių užrašų ir taip toliau. Skirk laiko ir išsirink kelis pagrindinius – nesiblaškyk ir nešvaistyk savo laiko. Negaliu nerekomenduoti GoHisto, kurį pradėjome kurti tik baigę mokyklą – jautėme, jog likus mažai laiko labai svarbu turėti visą svarbiausią informaciją vienoje vietoje, tik tai, ko reikės egzamine. Šalia pridėjome daug naudingų funkcijų (temų/potemių progresai, diagnostiniai testai ir t.t.). Julius yra parašęs neblogą tutorialą, kaip pasiruošti istorijos egzaminui su GoHisto. Mūsų programa ar kiti šaltiniai – nuspręsk pats, bet nesimokyk iš 10 skirtingų knygų, kai liko tik kelios savaitės. Reikia pagalbos atsirenkant tinkamą medžiagą – rašyk, išsirinksim kartu.
  • Nusistatyk mokymosi grafiką. Kaip jau matei, programoje yra gan daug temų. Jeigu per dvi savaites mokysies pirmas 10, per paskutinę – likusias 150 temų.. Na, gal išlaikysi.
  • Susirask draugą, kuris, kaip ir tu, pasiryžęs iš istorijos egzamino gauti gerą balą. Mokykitės kartu – klauskite vienas kito, ką žinote apie vieną ar kitą temą, pasiruoškite trumpą temos konspektą ir bandykite perpasakoti jį draugui. Mokydami kitus labai efektyviai mokomės patys.
  • Teisingai pasiruošk mokymosi aplinką, apie tai rašiau čia -> 7 paprasti patarimai, kurie pagerins tavo mokymosi rezultatus;
  • Testuokis - ne tik skaityk tekstus, bet ir spręsk testus. GoHisto programoje visas Lietuvos istorijos temų blokas yra visiškai nemokamas (1000+ klausimų, šaltiniai ir žemėlapiai), pasinaudok proga išmėginti save.

Viskas Tavo rankose, o jeigu prireiks pagalbos - GoHisto visada šalia.

GoHisto įkūrėjas Simas
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /home/atletai/domains/gohisto.lt/public_html/pasiruosimas_istorijos_egzaminui.php:212 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/atletai/domains/gohisto.lt/public_html/pasiruosimas_istorijos_egzaminui.php on line 212