­

Atrakinamos funkcijos

 

Mokiniui


Parodomos žinių spragos
Artėjant atsiskaitymui ar egzaminui svarbu mokytis tai, ko dar nemoki ir negaišti laiko. GoHisto parodo net smulkiausias istorijos žinių spragas, todėl mokymasis yra efektyvus, o egzamino dieną gali būti tikras – Tu nieko nepraleidai.

Paaiškinamos daromos klaidos
GoHisto paaiškina, kodėl tavo pasirinktas atsakymas yra teisingas ar neteisingas. Tai yra labai svarbu norint, kad neatsirastų naujų spragų.

Personalizuotas mokymasis
Norint efektyviai ruoštis istorijos egzaminui yra labai svarbu žinoti, kurias temas tu jau moki, o kurioms tau reikėtų skirti daugiau laiko. GoHisto programa visa tai tau nurodo ir suteikia turinį kurį turėtum išmokti, norint užpildyti individualias spragas.

Galimybė mokytis visur, kur yra interneto prieiga
Su GoHisto mokykis visur - pas draugą, viešojoje bibliotekoje ar pas senelį kaime - GoHisto yra pasiekiamas visur, kur yra interneto ryšys.

Suteikiamas patikimas turinys
GoHisto turinys yra sukurtas ilgametę darbo su dvyliktokais patirtį turinčių mokytojų, kurie kiekvienais metais turinį atnaujina pagal naujausią NEC istorijos egzamino programą.

Nereikia nešiotis daug sveriančių knygų
Pamiršk sunkią kuprinę ir skaudančią nugarą – visą tau reikalingą medžiagą pasiruošti istorijos egzaminui rasi GoHisto programoje internete.

Matomas mokymosi progresas
Matyti kaip tobulėji yra ypač svarbu tada, kai artėja egzaminas. Būk tikras, jog nestovi vietoje. Prie kiekvienos smulkios istorijos temos matysi nurodytą savo žinių lygį. Stebėk kaip jis keičiasi!

Sužaidybintas mokymasis
Tam, kad būtų smagiau mokytis, GoHisto sukūrė ženkliukų ir taškų sistemą. Tu - mokaisi, mes - atsilyginame ženkliukais, kurie virsta į taškus. Už taškus gali prasitęsti GoHisto prenumeratą dar mėnesiui.

Mokytojui ir Mokyklai


Matomas klasės žinių lygis
Mokytojas prisijungęs prie programos gali pamatyti kurias temas jo turima klasė moka geriausiai, o kurias temas jie yra išmokę prasčiau. Mokinių žinių lygis prie kiekvienos smulkios temos yra išreikštas procentine išraiška.

Galimybė užduoti namų darbus
Nebereikia ieškoti senų testų ar spausdinti naujų užduočių – paprašykite mokinių namų darbus atlikti GoHisto sistemoje, o kitą dieną kartu pasitikrinkite. Mokinys namuose matys į kuriuos atsakymus jis atsakė neteisingai ir kodėl jo atsakymas buvo neteisingas, todėl mokytojui pamokoje užteks apibendrinti gautus klasės rezultatus.

Nuolat atnaujinama mokymosi medžiaga
GoHisto turinys yra sukurtas patyrusių mokytojų pagal naujausią istorijos egzamino programą. Atsinaujina NEC programa – atnaujiname ir savo turinį.

Matoma kurias temas mokiniai moka geriau ar blogiau
Artėjant egzaminui laiko mažėja, tačiau pakartoti senai mokytas temas reikia. GoHisto leidžia mokytojui pamatyti, kurias temas mokiniai žino geriausiai, o kurias dar verta pasikartoti.

Galimybė mokiniams ruoštis individualiai
Mokiniai namuose gali spręsti visų istorijos egzamino programoje esančių temų testus su atsakymų paaiškiniams bei pamatyti, kurias temas jie moka geriausiai, kurias prasčiau. Programa pagal turimas mokinio žinių spragas suteikia mokymosi turinį, kurį mokinys turėtų išmokti norėdamas užpildyti spragas.

Geriausių istorijos mokytojų kurta medžiaga
GoHisto turinys yra kuriamas ilgametę patirtį dirbant su dvyliktokais turinčių mokytojų, ne tik ruošiančių mokinius brandos egzaminams, bet ir nuolatos publikuojančių savo darbus akademinei bendruomenei.

Galimybė palyginti skirtingas klases
Suteikiame galimybę palyginti skirtingas tos pačios laidos klases – galbūt pastebėsite akivaizdžių skirtumų, kurie leis vertinti mokymosi efektyvumą skirtingose klasėse?

Inovatoriška mokymosi priemonė, pamėgta mokinių
GoHisto sistema mokiniams mokymąsi paverčia žaidimu – rinkdami taškus ir konkuruodami su draugais moksleiviai ruošiasi istorijos egzaminui lyg žaidime.